עמותת קונדליני יוגה ישראל

עמותת קונדליני יוגה ישראל (ע”ר) היא גוף מקצועי של מורים לקונדליני יוגה בישראל.cropped-kundalinilogo-1.gif

זהו האתר הרשמי של עמותת מורי קונדליני יוגה בישראל.

העמותה קשורה לארגון מורי קונדליני יוגה הבינלאומי IKYTA

ול –3HO ארגון הגג העולמי של קונדליני יוגה כפי שלימד יוגי בהג’אן

 מורים המעוניינים להצטרף כחברים לעמותה אנא צרו קשר בדואר אלקטרוני info.kundlini@gmail.com

עקרונות העמותה

אנו מחויבים לשרת ולתמוך בקהילת המורים, בהתפתחות המקצועית והרוחנית של מורים ומתרגלים של קונדליני יוגה מתוך הפעלת תודעה ניטרלית ומוארת ולתת בסיס מקצועי, אתי ומוראלי לקידום התשתית של הקונדליני יוגה בארץ.

העמותה מחויבת לחשוף את הקהילה למידע רלוונטי שוטף בתחום הקונדליני יוגה, ואף להוות גורם עזר להעברת מידע רלוונטי, מקצועי ואחר, בין המורים המוסמכים והתלמידים לקונדליני יוגה בארץ לבין הגופים המקצועיים המוסמכים בארץ ובחו”ל, שמפתחים ומקדמים את הקונדליני יוגה.

העמותה אף מחויבת לסייע בהעמקת הידע הרלוונטי של הציבור הרחב לתרגול וללימוד, תוך מתן ייצוג לכל החברים בעמותה, בניהול ופיתוח התרבות הארגונית והפעילות המהותית בעמותה, כולל במתן במה לכל מורה.

העמותה חותרת ליצירת סביבה מטפחת שבה יוכל כל מורה לגדול לפוטנציאל המלא שלו או שלה, לטפח  שיתוף פעולה של מורים עם אנשים, ארגונים וקהילות במשפחה הגלובלית שלנו.

העמותה שואפת ליצור תהליכים שיכללו ויערבו, באופן משמעותי, את אלה שקשורים ישירות או  יושפעו מכל החלטה הנוגעת לפעילותה, תוך שמירה על עקרון השוויון.

זאת, תוך קידום זרימה שקופה וחופשית של מידע בין כל היחידים וכל החלקים של הארגון.

העמותה מחויבת לזהות ולכבד חכמה, חוות-דעת ומומחיות, ואת כל המחשבות והפעולות שמבוססות במודעות גבוהה ובשירות שאין בו אנוכיות, בכל אדם, המעורב ושואף להיות פעיל לקידום מטרות העמותה ובכלל.

העמותה מעודדת ומטפחת שיתוף, עזרה הדדית, העשרה קולקטיבית ואמון בשפע ובשגשוג.

ברוח זו, מקדמת העמותה התפתחות וגדילה של קהילת קונדליני יוגה ועובדת להבטחת היושר, המוסריות והעקביות של הכלל.

העמותה תפעל לתחזק סטנדרטים גבוהים ביותר של יושר, נשיאת אחריות ועשייה ברמה אישית ומקצועית במסגרת פעילותה.

אף כשעולה עימות מתחייבת העמותה לפעול למצוא פתרון שמשרת את הצרכים של כל המשתתפים באמצעות הקשבה עמוקה ותקשורת אוהבת ומכבדת.

אנחנו מחוייבים לקוד האתי – הקוד למצויינות שנקבע ע”י הארגון העולמי KRI ו- IKYTA. בכל מקרה שנוצרת בעית אתיקה עם מורה מוסמך לקונדליני יוגה בישראל ניתן לפנות אל העמותה לעזרה והבהרות. במקרה צורך תוקם ועדת אתיקה אשר תבחן את העניין לעומק בשיתוף עם הארגון העולמי.

לקריאה נוספת של הקוד האתי הכנסו לקישור

kundalini3