מוזמנים להצטרף לסדנה ייחודית אשר בה ילמד שיב צ’אראן סינג קאראם קריה לתמיכה במתרגלים/ות ומורים/ות של קונדליני יוגה. קאראם קריה הוא הלימוד של החיים דרך המספרים והלימוד של המספרים דרך החיים. דרך האינטליגנציה של מודעות למספרים והקישור לעשרת הגופים הרוחניים, אנחנו יכולים לקבל תובנות חשובות למימד הרוחני הפנימי מאחורי התרגול והפילוסופיה של קונדליני יוגה.

תנו למספרים להוביל אתכם אל שחרור הקארמה שלכם והליכה בדרך הדהרמה האישית שלכם.

המרחב יהיה פתוח גם לשאלות שלכם על קאראם קריה לקונדליני יוגה. אין צורך בידע קודם.

לוח זמנים:

12/12/2019 יום חמישי בשעה 18:30 עד 21:00 ערב מבוא לקאראם קריה עם שיב צ’אראן סינג. אפשר להגיע לערב הזה גם אם לא מצטרפים לכל הסדנה.

13-14/12/2019 יום שישי-שבת משעה 9:00 עד 17:00, כולל הפסקת צהרים***

מיקום: סטודיו יוגה רו, רחוב יהודה הנשיא 78, הרצליה

עלות: לכל המפגשים (כולל חמישי בערב) 750 ₪ // מפגש בחמישי בערב ללא סדנה: 180 ש”ח

דמי רישום לסדנה שישי-שבת: 250 ₪ (לא יוחזרו במקרה של ביטול)

***ארוחת צהרים משותפת, כל אחד מביא משהו צמחוני/טבעוני לחלוק. (ללא ביצים, דגים ובשר).

ההשתתפות בהרשמה מראש

לפרטים והרשמה: גלי סאט פוראן  healingstar11@gmail.com  // 054-7371187

שיב צ’אראן סינג הוא מורה רוחני אותנטי והמייסד של בית הספר הבינלאומי קאראם קריה Karam Kriya (1996). המשמעות של קאראם קריה היא ‘פעולה טוטאלית אשר דרכה הקארמה מושלמת דרך יישום של תודעה רוחנית המובלת על ידי האינטליגנציה של המספרים’. דרך הפילוסופיה והתרגול של קאראם קריה, שיב צ’אראן סינג מחויב להדריך את התלמידים בצמיחתם הרוחנית, על מנת שיוכלו להביא מודעות רוחנית אל תוך חיי היומיום ולפתח את הפוטנציאל המלא שלהם כבני אדם, להיות הטובים ביותר שהם יכולים להיות.

בצעירותו חווה שיב צ’אראן סינג מספר חוויות של כמעט מוות. החוויות האלו נתנו לו ידע אינטימי על התהליך של חיים ומוות, אשר כולנו מחפשים להבין. כמתבגר הוא חווה עליית קונדליני, מונח המתאר התעוררות רוחנית עמוקה. מאז אמצע שנות ה-20 בחייו הוא החל ללמוד קונדליני יוגה ודהרמה סיקית עם סירי סינג סהיב הרבג’אן סינג קהלסה (יוגי בהג’אן), שהיה המנהיג הרוחני של הדהרמה הסיקית במערב.

לאחר שסיים את לימודיו במדעי הרוח והכשרה נוספת בייעוץ ומיומנויות תרפויטיות, שיב צ’אראן סינג המשיך בדרכו להפוך ליועץ רוחני ייחודי, אשר עבד באינטנסיביות ובהצלחה עם מכורים לסמים ובעלי בעיות רגשיות חמורות. הוא ממשיך להציע ייעוץ מעמיק וטרנספורמטיבי לאינדיבידואלים ולזוגות ועובד עם קבוצות ברחבי העולם כבר למעלה מ-30 שנה. פגישה, שהיה ותקשורת איתו היא הזמנה והזדמנות להתבונן בחיים מפרספקטיבה חדשה ולחוות משהו טרי, מפתיע וקסום.

שיב צ’אראן סינג הוא המחבר של מספר ספרים ומאמרים על היבטים שונים של חיים רוחניים, כולל תקשורת אנושית, המסתורין של המספרים ושירה. כמורה מוערך ומוכר של קונדליני יוגה (מאז 1980) וליד טריינר בהכשרות של מורים לקונדליני יוגה רמה 1 ורמה 2, שיב צ’אראן סינג מלמד בהכשרות של קונדליני יוגה וקאראם קריה ברחבי העולם.

https://www.karamkriya.com/