מוזמנים להצטרף לסדרת מפגשי עומק על סאונד, מדיטציה ופילוסופיה יוגית.

בתרגול של הקונדליני יוגה השאיר לנו יוגי בהג’אן טכניקת תרגול שנקראת שאבד גורו. התרגום המילולי הוא המילה או הסאונד היא הגורו. זוהי טכנולוגיה עצמתית המיועדת לעזור לנו בהתמקדות ומדיטציה על מנת לנקות את כל המשקעים הרגשיים מן התת מודע. כמובן שכל מדיטציה רגילה עושה גם את זה, אולם השאבד גורו כפי שלימד יוגי בהג’אן היא דרך עצמתית לריפוי והתמרה העובדת דרך הסאונד, גל הקול, וטקסטים שהם כמו נוסחאות מדויקות לתהליך ההתעוררות הרוחנית שלנו.

המפגשים הם הזדמנות להתוודע לעומק לטקסטים שהעבירו לנו מורים רוחניים כמו גורו נאנק, קביר, ראווידאס ועוד משושלת הגורואים הסיקים וממסורת הבהקטי. במפגשים נלמד להגות את המילים, נדבר קצת על המשמעות והכוונה של כל שאבד מנקודת מבט פילוסופית, נעבור דרך כתבים יוגיים שונים, ונתרגל ביחד חזרה על השאבד.

יחד עם הצלילים מתמירי התודעה נתעמק גם בטקסטים היוגים העתיקים כמקורות השראה פילוסופיים נוספים לנושאים שאותם נחקור. השילוב של הסאונד והשאבד גורו ביחד עם הפילוסופיה היוגית יאפשר לנו להבין את טבע האדם, את מהות החופש שלנו להיות מי שאנחנו, להתחבר ולהתחייב אל הדהרמה ולהשתחרר מן הקראמה. זו אפשרות לחקור טכניקות יוגיות שהועברו על ידי מאסטרים ומורים רוחניים כדי לעזור לנו להתעורר אל זהותנו האמיתית.

המפגשים פתוחים לכולם ולכולן, למתרגלים מכל הזרמים, למי שאין לו ידע קודם, למורים חדשים וותיקים ולמחפשים את החוכמה הראשונית, שמעבר לעידנים.

המפגשים הנחיית סאט פוראן גלי ליבנה, מורה לקונדליני יוגה, מלמדת בשיעורים בקבוצות ובפרטי קונדליני יוגה תרפיה עם התמקדות על מודעות ל-PTSD, מלמדת בקורסי מורים לקונדליני יוגה בישראל ובאירופה. גלי היא גם אסטרולוגית ומוזיקאית. היא השיקה את אלבום הבכורה שלה עם מנטרות ממסורת הקונדליני יוגה בספטמבר 2016.
עוד באתר: www.healingstar11.com

התשלום הוא על בסיס דאנה / תרומה ככל יכולתכם.

*** המפגש הבא יתקיים ב- 20 בפברואר 2020 בשעה 19:00 עד 21:00, בהרצליה. המפגש יתמקד בלימוד של הג’אפג’י – טקסט שכתב גורו נאנק ועליו אנחנו חוזרים בתרגול של הסדהנה לעידן הדלי, כפי שלימד יוגי בהג’אן. 

אנא הודיעו מראש על הגעתכם בווטסאפ 054-7371187 או בדואר אלקטרוני healingstar11@gmail.com