אהבה היא אהבה / יוגי בהג'אן

Love is love
תרגום: סיגלית ישראל

טרנספורמציה במשחק האהבה דורשת ארגון מחדש של חוקי המשחק. כדי באמת להתנסות באהבה ואחדות אנו צריכים להתחיל ולשחק עם ספר חוקים חדש. במערב אימנו אותנו לחפש את האדם, הנשמה התאומה אנו קוראים לזה, כדי למלא כמיהה זו שלנו, ואשר יכול לתת לנו את שאנו צריכים ורוצים ממערכת יחסים עבור אהבה אמיתית. אנו קודם כל צריכים למלא כמיהה זו בתוך עצמנו עם האינסוף. כל דבר פחות מכך יכשל. אין אדם היכול למלא את החור בתוכנו, כולל נשמה תאומה.

כאשר יש לנו מלאות/אהבה זו בתוך עצמנו אז נוכל לאהוב את כל מי שנקרה בדרכינו. נוכל לתת ולשרת באיזון את כל מי שמבקש נחמה ריפוי או סליחה, נוכל לאהוב את החבר ואת האויב. יש בנו את היכולת לתת לאחרים מבלי לאבד את עצמנו כי כבר וויתרנו על הראש (אינטרסים ועוד…). כבר התכווננו לרצון ולדרך האינסוף. אנו חיים כבר בזרם האהבה. זה אינו מאמץ גדול כלל, אל תהססו!

אמירות אלו ניראות מגוחכות לחלק מהאנשים משום שאנו מרוכזים תמיד בעצמנו. אנו צריכים להבין שזהו היופי הגדול ביותר בטבע. שום דבר אינו מתקיים ללא שניים. אם הורד רוצה לפזר את ריחו הוא זקוק לאויר, אם המים רוצים להפוך לענן הם זקוקים לשמש. כל פעולה במצב של אחד אינה יוצרת דבר. כלום לא יכול לקרות. פעולה דורשת שניים כדי ליצור משהו, חיובי או שלילי .

איך אנו שוברים את האגוצנטריות שלנו ונותנים לאחר להכנס אלינו פנימה בכדי שהיצירתיות שלנו תפרח?
כדי שהפעולות שלנו תהינה פרודוקטיביות ונושאות פירות? איך אנו לומדים לשתף פעולה?
דבר ראשון אנו צריכים להיות פתוחים לקבלת האחר.
אז איך בעצם אנו פותחים את ליבנו? הקריה אותה אנו מתרגלים השבוע,פותחת את מרכז הלב ,וזו דרך מצוינת להתחיל את תהליך החיים הזה, צריך אומץ וכוח כדי לפתוח את הלב. היו אמיצים! לב פתוח הוא לב משוחרר וחופשי, ללב פתוח אין גבולות, אין פחד, הלב הפתוח אוהב ספונטניות, כשליבנו פתוח ההתנסות שלנו בחיבור אל האינסוף יוצרת את הפרי-החמלה.

הקריה אותה אנו מתרגלים השבוע מטפחת את יכולותינו לאיחוד עם האינסוף-השלמות שלנו. כאשר החיבור בתוכינו הושג, אז אנו יכולים להכנס אל מערכת יחסים עם אחרים עם משהו לתת ולא מחפשים מה לקחת. מתוך האיזון הפנימי הזה אנו יכולים למצוא איזון גם עם האחר כדי שהשניים יוכלו להפוך שוב לאחד.

אהבה היא אהבה, אין תנאים, אין חוסר, אין מה לחפש ובטח אין מה לקחת. האהבה יכולה להתקבל ולהנתן ממקום של שלמות ושחרור של הלב. שחרר עצמך מהאגו, עזוב את הראש, כדי שתוכל לדעת אהבה ולחלוק אהבה עם הכול!

סאט נאם

הטקסט מתוך הספר:  Transformation Vol.2 (עמוד 45)
כל הזכויות שמורות ל- KRI

© 2023 קונדליני יוגה.

בניה - שמרת דיגיטל - מומחה מחשוב ואינטרנט, עיצוב - סטודיו לעיצוב הלית קלכמן