כמיהה אנושית מאת יוגי בהג'אן

יוגי בהג'אן מלמד שהכוח הגדול ביותר שלנו הוא התפילה הטהורה

מתוך הרצאה מה10 ביולי 1991 כפי שפורסם ב – Aquarian Times

 תרגום: שרית מאור Simrit Kaur

 הכמיהה שלכם להיות יפים מבוססת על החסד שלכם. אתם רוצים להיות שמחים, אתם רוצים להיות נערצים, אתם רוצים להיות קורנים, אבל אומנתם לא לעשות דבר. מי תומך בכמיהה הזו? אתם? לא. כדור הארץ? לא. המלאכים? לא. הכמיהה שבתוככם היא הדבר האחד שאותו אלוהים יישרת.

Poorn Par Brham Para Paar Brham Para Paar Brahm Parameshwar

האל האינסופי של כל האינסוף, יישרת כמיהה

 הוא אינסופי, הוא ריבון, הוא מלכותי. הוא חופשי: הריבון הכביר הזה הופך למשרת של כמיהה אנושית. הבינו והעריכו שתפילה היא  הכוח של האדם. התפילה שלכם צריכה להפוך להיות כ"כ עוצמתית וטהורה. ואז איך משהו יכול להשתבש?

ברגע שאתם יודעים את המעמד ואת העומק שלכם, והרווחתם את המעמד הזה עם הכמיהה שלכם, אלוהים שייך לכם.

  יש שתי דרכים לחיות : או שאתם טרודים ומזיעים ומתים, או שאתם יושבים חזק ויציב בתהילת הכמיהה שלכם, בהכי טוב שלכם, ושל חסדכם, והכול יבוא אליכם. כשהאגו שלכם בקונפליקט, אז יש בעיות, כי יגיע פחד. ברגע שאתם קורבנות של פחד, הבעיה נמשכת לנצח: אם אחת עוזבת, תבוא אחרת. אלוהים שמסובב את כדור-הארץ, יכול לדאוג לשגרה שלכם. מהו הכוח החזק ביותר שלכם כבני-אדם שיכול לגרום לאלוהים לעבוד בשבילכם? זו הכמיהה שלכם.

יש רק כוח אחד שאף אחד לא יכול להביס. זו הכמיהה להשתייך. עוצמתכם היא בכמיהה שלכם להשתייך לזהות הזו שהיא מציאות, שהיא אינסוף.

 הקונספט של הכמיהה להשתייך הוא הקונספט האנושי של אקסטזה. האקסטזה הזו, העוצמה של האינסוף היא המקום בו אתם יכולים למצוא את הטוטאליות של אלוהים שמגיע כתחושה של כמיהה. ללא תחושה של כמיהה הכול הוא כלום.

 מתוך: 2006  Aquarian Times – Volume 5 Number 1 January/ February

 

 הסרת אחריות מהתרגום: אמנם תורתו של יוגי בהג'אן נועדה להגיע ולשרת אנשים בני כל הלאומים. עם זאת, 3HO® מסירה אחריות מכל פרשנות מוטעית של התורה של יוגי בהג'אן שעלולה לנבוע מתרגומי טקסטים מתוך כתב העת Aquarian Times ו/או מהעלון המקוון של 3HO, שנעשו באופן עצמאי ולא הוזמנו ע"י הארגון.

Translation Disclaimer

While the teachings of Yogi Bhajan are fully intended to reach and serve people of all nationalities, 3HO® will not be held liable for any misrepresentation of Yogi Bhajan’s teachings through unsolicited or independent translations derived from Aquarian Times and/or the 3HO eNewsletter.

 

© 2023 קונדליני יוגה.

בניה - שמרת דיגיטל - מומחה מחשוב ואינטרנט, עיצוב - סטודיו לעיצוב הלית קלכמן