מתרגלים מהקהילה – בר זכריה

שם : בר זכריה

גיל: 30

מקום מגורים : אביאל

מקצוע : פיסול

 התרגול שלי: שיעור שבועי ותרגול אישי

 מספר פעמים: שיעור פעם בשבוע ,תרגול יומי בבית של מדיטציה /קרייה ומנטרות לאורך היום.

 משך התרגול: שעה וחצי שיעור, תרגול אישי בין 11-60 דקות.

 סוג התרגול: בשיעור – חימום , קריה, מדיטציה. בבית- סאט קריה.

 כיצד נחשפת לראשונה לקונדליני יוגה?

 נחשפתי פעם ראשונה כשחברה הזמינה חברים לתרגול, כחלק מהתנסותה בקורס מורים לקונדליני יוגה. לפני כן תרגלתי כ – 10 שנים ויאניאסה ואשטנגה יוגה. בשיעור חוויתי משהו שונה ומסקרן ולכן כשהוזמנתי לסוף שבוע פתוח של סיום הקורס, מיד נעניתי בחיוב.

 מה גרם לך להמשיך לתרגל ולהתעמק דווקא ביוגה הזו?

בסוף שבוע הפתוח התאהבתי! זכיתי לחוויה שלמה ועשירה שהשאירה אותי בהתפעלות. התרגול הרגיש נכון ואמין מכל הבחינות. לפני כן חיפשתי איך להעמיק ולהטמיע את היוגה בחיי באופן שלם. ההתנסות הרגישה לי מתאימה כמו כפפה ליד, הבנתי שמצאתי כלי מדהים לחיים. וכך באותו סופ"ש פתוח ידעתי שארשם לקורס מורים הבא .

       באילו קשיים נתקלת במהלך תרגול הקונדליני יוגה? וכיצד התמודדת איתם?

הקשיים שנתקלתי בהם נעו בין קשיים פיזיים מנטליים והסתגלות לדרכי נשימה חדשות.

     בחרתי לראות את הקשיים כאתגרים ,ואתגרים כפי שאני רואה אותם, מהווים פתח לתהליך ושינוי. למשל כשאני מתלבטת אם ללכת לשיעור השבועי שלי, אני מזכירה לעצמי שארגיש הרבה יותר  טוב לאחר התרגול.

 מה למדת בעזרת הקונדליני יוגה?

בעזרת התרגול למדתי להעמיק לנשימה, להתרחבות ,להגיע לאיחוד בעזרת התמדה ודיוק, למדתי מהי הגישה הנכונה לי , לומדת איך להרחיב את הכלי שלי ואת התודעה כדי שאוכל להכיל את השינויים היומיומיים ,ואת ההתפתחות שלי . התרגול נתן לי את המקום לגלות ולבטא את הכישורים האישים שלי. וכך גם בחרתי ללמוד את קורס המורים כדי שאוכל לחלוק את העושר שטמון בתרגול קונדליני יוגה .

       באילו תחומים בחייך חשת שינוי מאז התחלת לתרגל את הקונדליני יוגה?

מאז שהתחלתי לתרגל חל שינוי עצום בהבנת הגוף הפיזי , עסקתי בספורט מגיל צעיר , אך בעקבות התרגול הידע הפנימי של התנועה נהיה יותר בהיר וברור להשגה. התרגול באמת ובתמים מאזן ,מכוון ומפנה מקום להתממשות הטבעית שלי . התרגול נותן לי את היכולת לשמר ולגדול בתוך עצמי בפשטות בלי שום תלות באדם חפץ ואמונה .השינוי העיקרי שחל בעקבות תרגול קונדליני יוגה הוא שנכנסה לי המון אהבה ללא תנאי .

 *בר סיימה את קורס המורים לקונדליני יוגה רמה 1 בהנחייתה של שרית מאור/סימריט קאור ותלמד בסופשבוע הפתוח שיתקיים ב- 19/20 ביוני 2015 בבית אורן.

© 2023 קונדליני יוגה.

בניה - שמרת דיגיטל - מומחה מחשוב ואינטרנט, עיצוב - סטודיו לעיצוב הלית קלכמן