הגוף השישי: קו הקשת

תורגם מאנגלית מאתר 3HO. לכתבה המקורית שפורסמה ב 10 למאי 2023

הגוף השישי, קו הקשת, נמשך מאוזן אחת לאוזן השניה מעל לקו השיער. באנגלית מכנים את הגוף הזה halo ורואים אותו בציורי קדושים בכנסיות. קו קשת חזק מקנה יכולת מיקוד טובה, ויכולת להתרכז ולעשות מדיטציה. הוא מחזק את האינטואיציה שמגוננת עליכם ומקדם את תחושת ההערכה למשפחה, ליופי, ומחדד את חוש הצדק והמשחק ההוגן. אם קו הקשת חלש, אפשר להשפיע עליכם בקלות, יש קושי להתמקד, יש מצבי רוח, התפילות שלכם יתעכבו מלהתגשם, ואולי יהיה צורך לעבוד על היכולת להילחם במחלות. כדי להביא את קו הקשת לאיזון, מעוררים את בלוטת יותרת המוח באמצעות תרגולים כמו פראניאמה, מדיטציה ובחירה באורח חיים בריא. כדאי למדוט מדי יום לפחות 31 דקות, כל מדיטציה שתבחרו.

משאבים לתמיכה בעבודה עם קו הקשת

מנטרות

רשימת השמעה של Spotify עבור קו הקשת

קריות

מדיטציה לדיבור החודר לעומק ומעורר השראה
מדיטציה זו מומלצת כדי לשלוט בגוף השישי, קו הקשת. כאשר נהיים מאסטרים במדיטציה זו, נאמר שהופכים להיות מודעים במחשבה ובפעולה; ולמילים שלכם יש את הכוח לחדור לעומק, לעורר השראה ולייצג תמיד את האמת של מצב נתון.

מדיטציה לקו הקשת ולניקוי הקארמה
מדיטציה זו מיועדת לקו הקשת ולנקוי הקארמה שהצטברה בו. היא מאפשרת לחוות את המשמעות של וואהי גורו. זכרו, העוצמה של האינסוף אינה מחוצה לכם, היא נמצאת בתוככם. כאשר "אני" והאינסוף יוצרים השפעה, האלוהות הפנימית מתגלה. אחרת, יש דואליות שמרחיקה אתכם מהמציאות, והכאב גדול.

קריה לבהירות של הגוף המעודן
קריה זו פועלת לחיזוק הגוף המעודן וגם קו הקשת, וזה משפיע על היכולת שלכם לקבל מידע אינטואיטיבי וגם על העוצמה של המידע שאתם שולחים. בנוסף ליתרונות אלה, אומרים שהיא מקנה מראה מבריק וזוהר.

קריה לעירור הצ'אקרה השישית (אג'נה)
קריה זו פועלת לעירור עדין ואיזון של המערכת האנדוקרינולוגית, ובמיוחד בלוטת יותרת המוח, הקשורה לצ'אקרה השישית. תלמידים מתחילים יכולים לתרגל קריה זו לאיזון הבלוטות פעם או פעמיים בשבוע, אך לא בתדירות גבוהה יותר.

סדרת לבלוטת יותרת המוח
בלוטת יותרת המוח ידועה בתור בלוטת המאסטר באנטומיה היוגית. היא מווסתת את כל בלוטות הגוף ומזוהה עם הגוף השישי – קו הקשת – והצ'אקרה השישית, המכונה העין השלישית. אומרים שכאשר בלוטת יותרת המוח מאוזנת באמצעות יוגה ומדיטציה, הגוף נכנס להרמוניה עם הנשמה.

נשימת 2 פעימות כדי לחבר בין התת מודע לאינטואיציה
זוהי פראניאמה של 15 דקות לחיבור בין התת מודע לאינטואיציה. נעזרים בנשימה כדי לעורר את בלוטת יותרת המוח. מעוררים את יותרת המוח על ידי התמקדות בקצה האף, ואז היא מתאמת את עצמה. זה דורש קצת תרגול, אבל זה עשוי לתת לכם עוצמה שמעולם לא היתה לכם קודם.

קריה להיות אינטואיטיבים
תרגילים אלה עובדים בעדינות על יותרת המוח. הם מטעינים ומעשירים את האנרגיה שלכם, ומונעים תסכול, דיכאון ומחלות מחשב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

© 2024 קונדליני יוגה.

בניה - שמרת דיגיטל - מומחה מחשוב ואינטרנט, עיצוב - סטודיו לעיצוב הלית קלכמן